Translate

sobota, 1 listopada 2014

Znaj swoją wartość.

Będę zachęcać do wdrożenia w życie codziennych ćwiczeń oraz zdrowej diety. Bo we mnie zrodziło to szalone szczęście.
Może jest mi łatwiej codziennie ćwiczyć, skakać, biegać itd. , dlatego, że już raz w życiu przez okres 6 lat nauczyłam się czerpać radość z aktywności fizycznej. Jednak wiem, jak to jest zaczynać od zera. Gdy zaprzestałam biegać, na rzecz dorosłego życia, zaprzestałam już zupełnie ćwiczyć. Cieszyłam się i takim życiem, pełnym pracy, imprez i siedzącego trybu życia, ale to tylko dlatego, że zapomniałam o sporcie. Doprowadziłam się do dość opłakanego stanu dużo tłuszczu, mało mięśni, opadłam z sił, bo w diecie dominowały tłuste potrawy, ale na szczęście nastał przełom. Postanowiłam przejść na zdrowy tryb życia, zaczęłam ćwiczyć z YouTube (różnorakie propozycje treningu w domu) i powoli eliminowałam szkodliwe i niepotrzebne produkty z mojej diety. To było 3 lata temu. Teraz wciąż nie jestem doskonała, ale wiem już o wiele więcej, uwielbiam ćwiczyć, uwielbiam pomagać, motywować, a uśmiech rzadko znika z mojej twarzy, jeszcze rzadziej z serca, pomimo problemów - które też mam :-)
Zachęcam więc, do śledzenia mojego 'nieprofesjonalnego' fanpage'a na facebooku, gdzie znajdziecie dużo motywacji, propozycje treningowe, ciekawostki żywieniowe, modowe i różne takie. Jako że jestem tylko człowiekiem i upadam non stop, ponoszę porażki na pewno nie znajdziecie u mnie krytyki. Jedynie zachętę do pracy nad sobą, do bycia lepszą wersją :-)
Wszystkim, którzy mają problemy z wiarą w siebie polecam serdecznie sport! Jeżeli nie możecie sobie pozwolić na zapisanie się na grupowy fitness czy siłownię, nabierzcie motywacji i zacznijcie ćwiczyć w domu. Wiem, że za sprawą Ewy Chodakowskiej już ćwiczy pół Polski. Kto jeszcze nie zaczął to koniecznie musi. Dopiero dzięki ogromnym ilością endorfin wydzielanych przy ćwiczeniach, możemy nauczyć cieszyć się dosłownie wszystkim, a także przestać się przejmować pierdołami. Najważniejsze jest poczuć się cudownie w swojej skórze, a nic Ci lepiej w tym nie pomoże niż systematyczne ćwiczenia, poparte zdrową dietą. Także Zapraszam do skromnej podróży ze mną :-) Autentycznej i szczerej. Życie tak piękne jakie mam, zawdzięczam przede wszystkim mojemu mężowi, który od początku traktował mnie jak osobę wyjątkową, a po czasie wpoił to we mnie <3 Moim cudownym Synom, rodzinie, kochanym przyjaciołom oraz dobrym znajomym. I wszystko to możecie zobaczyć na zdjęciach.
POZDRAWIAM!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz